13.03.2023 rozegrała się Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt.

Złoty medal w tym turnieju wywalczyły dziewczęta naszego liceum i tym samym zapewniły sobie walkę w dalszych rozgrywkach na szczeblu rejonowym i wojewódzkim. W meczu finałowym pokonały zespół I LO zwyciężając 2-0. Nasze liceum reprezentowały: Julia Łukaczyk kl4 f, Ala Szaruga kl 4 d, Anita Semkiw kl 4 e, Nikola Kaczmarzyk kl 3 a, Ada Dwojacka i Maja Wityczyn z kl 3 e, Weronika Dąbrowska i Nikola Zdyb z kl 2 c, Anna Sielewicz kl 1b oraz Julia Mantorska kl1 e.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów. Przypomnijmy, że dziewczęta w ubiegłym roku szkolnym zdobyły Mistrzostwo województwa, warto byłoby powtórzyć taki sukces. Trzymajmy zatem kciuki✊

Oprac. Regina Jurczak

 


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki