2022 Drzwi Otwarte

Czy wiesz, że uczniowie naszej szkoły adoptowali... dziecko? A w zasadzie studenta.

Od kilku lat nasza szkoła włącza się w akcję adopcji serca. W ten sposób poprzez wsparcie finansowe zapewniamy roczną edukację osobie, którą znamy z imienia i nazwiska.

2 zł ofiarowane przez każdego Jagiellończyka to szansa na kontynuowanie studiów medycznych przez Dominika z Kamerunu. Już w piątek 31. marca odpędzie się zbiórka na ten cel. Wybrani uczniowie będą kwestować po klasach. Zachęcamy do zaangażowania wszystkich, którzy chcę wesprzeć ten szlachetny cel!

ks. Marek Piedziewicz

Czytaj więcej...

13.03.2023 rozegrała się Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt.

Złoty medal w tym turnieju wywalczyły dziewczęta naszego liceum i tym samym zapewniły sobie walkę w dalszych rozgrywkach na szczeblu rejonowym i wojewódzkim. W meczu finałowym pokonały zespół I LO zwyciężając 2-0. Nasze liceum reprezentowały: Julia Łukaczyk kl4 f, Ala Szaruga kl 4 d, Anita Semkiw kl 4 e, Nikola Kaczmarzyk kl 3 a, Ada Dwojacka i Maja Wityczyn z kl 3 e, Weronika Dąbrowska i Nikola Zdyb z kl 2 c, Anna Sielewicz kl 1b oraz Julia Mantorska kl1 e.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów. Przypomnijmy, że dziewczęta w ubiegłym roku szkolnym zdobyły Mistrzostwo województwa, warto byłoby powtórzyć taki sukces. Trzymajmy zatem kciuki✊

Oprac. Regina Jurczak

Czytaj więcej...

Od marca 2023r. do końca maja2023r. biblioteka szkolna czynna będzie:

poniedziałek   8.00-12.30

wtorek           8.00-12.30

środa            8.00-14.30

czwartek        8.00-13.00

piątek            8.00-14.30

 

Nasi wspaniali: Małgosia, Jakub, Filip i Jakub z klasy IV D oddali 22.02. 1800 ml krwi♥! Serdecznie im gratulujemy!

Kolejny raz uczniowie klasy IVD udali się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Małgosia, Jakub, Filip i Jakub oddali łącznie 1800 ml krwi. Serdecznie gratulujemy ich zaangażowania i dobroci! Jednocześnie zachęcamy wszystkich uczniów, którzy ukończyli już 18 rok życia do zaangażowania w klubie krwiodawcy działającym w naszej szkole. Bliższych informacji i pomocy w zgłoszeniu się na donacje krwi udziela ks. Marek Piedziewicz.

Czytaj więcej...

12 stycznia my wolontariusze zorganizowaliśmy kiermasz. Zbieraliśmy pieniądze na wirtualną adopcję psa i kotka🐶😸.

Ponownie nasz kiermasz okazał się sukcesem za co Wam wszystkim bardzo dziękujemy!💗

Na  kiermaszu mogliście znaleźć  pyszne babeczki i ciasta. Na tych niejedzących cukru czekała piękna i kolorowa biżuteria. Nie zabrakło również świec z wosku sojowego, soli i kul do kąpieli.
Dzięki wsparciu społeczności szkolnej - stało się!!!!!!!!!!!!🎉

Od dzisiaj nasza szkoła jest wirtualnym opiekunem pieska oraz kotka!! Powitajcie Frytkę i Bazylego🐶😸

Czytaj więcej...

14 lutego w naszej szkole odbył się kiermasz walentynkowy

Tym razem zbieraliśmy na chorego pana Andrzeja, który potrzebuje pieniędzy na rehabilitację po nieszczęśliwym  upadku z drabiny.

Na naszym kiermaszu były przepyszne ciastka, babeczki oraz przekąski na słono Nie zabrakło również świeczek sojowych oraz biżuterii. Tym razem czekały na Was super nowości zakładki do książek w kształcie serduszka oraz bardzo miękkie poduszki. Do każdego zakupu dorzucaliśmy mały prezent od nas: naklejki wolontariatu.

Czytaj więcej...

„Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie”. (Victor de Lima Barreto).

Tradycyjnie 14 lutego w naszej szkole pracowała wytrwale Poczta Walentynkowa. W tym roku dostarczyliśmy około 200 kart,  karteczek i listów.

Za przyjmowanie a potem dostarczanie Walentynek odpowiedzialny był jedyny i niepowtarzalny ♥♥Amor- Antoni♥♥ . Wytrwale i w trudzie (wdział na tę okazję ubranko na wzrost 122 cm)  roznosił sympatyczną korespondencję wraz pomocniczkami. A jak reagowali odbiorcy? Zdecydowana większość uśmiechała się, a byli i tacy, którzy delikatnie rumienili się. I o to chodziło!

Czytaj więcej...

Samorząd Uczniowski naszej szkoły został zaproszony na spotkanie warsztatowe do Olsztyna zorganizowane przez Młodzieżowy Sejmik Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Spotkanie odbyło się 19 stycznia2023r. w I LO w Olsztynie pod hasłem: Forum Samorządów Uczniowskich.

Czytaj więcej...

Otrzęsiny pierwszaków

Otrzęsiny za nami. Pierwszoklaśiści stali się pełnoprawnymi Jagiellończykami!!

We wtorek 6 grudnia 2022r. Samorząd Uczniowski przeprowadził otrzęsiny klas pierwszych.

Czytaj więcej...

W poniedziałek 28 listopada 2022 zostały przeprowadzone wybory do SU.
617 uczniów oddało swoje głosy , z czego 17 głosów było nieważnych . Cztery osoby z największą ilością głosów weszły do zarządu.

Gratulujemy!

Oto nowy skład zarządu SU wraz funkcjami:

Czytaj więcej...


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki