W piątek, 05.01.2024 roku, wzięliśmy udział w miejskiej akcji STOP ZWOLNIENIOM Z WF.

Na poziomach poszczególnych klas odbyły się klasowe turnieje w piłkę siatkową i koszykową w wersji 3x3.
Na pierwszy ogień poszli trzecioklasiści. W niedokończonych z powodu braku czasu zawodach siatkarskich najwięcej zwycięstw zaliczyła drużyna klasy 3c wyprzedzając 3d, zaś w rywalizacji koszykarskich trójek zwyciężyła klasa 3f. Kolejne miejsca zajęły klasy 3d, 3b i 3e a o końcowej klasyfikacji zadecydowały bilanse zdobytych i straconych koszy.
Na poziomie klas drugich siatkarsko najlepszą okazała się klasa 2e, która wyprzedziła 2g oraz 2c. (IVm-ce 2d, V m. 2b, VI m. 2f, VII m. 2a) Pod koszem tryumfowali uczniowie 2f przed 2d i 2e.
Wśród pierwszoroczniaków rywalizacja toczyła się na mniejszych boiskach i tutaj zwyciężyła klasa 1a, drugie miejsce dla 1b a na najniższym stopniu podium stanęli uczniowie 1c. Na kolejnych pozycjach uplasowali się: IVM> 1d, V m. 1e, VI m. 1f, VII m. 1g.
Najlepszą koszykarsko klasą okazała się ekipa 1d, która wyprzedziła 1g oraz 1a.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM TURNIEJÓW GRATULUJEMY i dziękujemy kibicom za stworzenie fajnej atmosfery.
Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciele WF!