Finały Spelling Bee

W czwartek 11.04 w naszej szkole odbył się finał II edycji konkursu literowania w języku angielskim Spelling Bee dla szkół podstawowych. Był to II etap konkursu, w którym rywalizowali zawodnicy wyłonieni w eliminacjach.

W kategorii klas 4-6 najlepsza okazała się Aleksandra Pudlik z SP 19, tuż za nią, na drugim miejscu, uplasował się Arkady Sikora-Matham z SP 25, finałową trójkę zamknęła Zofia Szyszkowska z SP 12. W kategorii klas 7-8 zwyciężyła Victoria Sapela z SP 23, drugie miejsce zajęła Dominika Dul z SP 16, a podium uzupełniła Olga Frącz z SP 19.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom oraz ich opiekunom za zaangażowanie w naukę języka angielskiego. Był to nasz drugi konkurs, i miło nam było gościć zarówno nowych uczestników, jak i tych, którzy brali udział w ubiegłorocznej edycji. Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników i serdecznie zapraszamy do udziału za rok!

Nina Wojturska, Maja Wojtaś, Nikola Kowalczyk, Bartek Karwowski, Mikołaj Panfil, Przemek Pindral, Mikołaj Warczak, Jakub Makutonowicz, Konrad Żyhałko i Anna Wlizło wraz z p. Katarzyną Zezulą