Dnia 13 lutego 2025 roku klasa 2a wyruszyła na pełną wrażeń wycieczkę do Trójmiasta. Pierwszym punktem programu była wizyta w Gdańsku, gdzie mieliśmy okazję odwiedzić Pixel – interaktywne, świecące maty, które dostarczyły nam mnóstwo zabawy i ruchu. To dynamiczne i angażujące miejsce pozwoliło nam aktywnie spędzić czas oraz wykorzystać sporą część naszej energii.

Po intensywnej zabawie udaliśmy się do Gdyni, gdzie czekał na nas czas wolny oraz wspólny obiad w centrum handlowym Riviera. Była to doskonała okazja do odpoczynku i integracji w luźniejszej atmosferze.

Wieczorem, około godziny 18:00, wyruszyliśmy w stronę Teatru Muzycznego w Gdyni, gdzie o 19:00 zasiedliśmy na swoich miejscach, gotowi na wyjątkowe przedstawienie Quo vadis. Spektakl, pełen emocji i wciągającej fabuły, trwał do 22:30 z jedną 20-minutową przerwą. Scenografia, poziom aktorstwa osób wcielających się w role i ich umiejętności, dzięki którym oglądanie przedstawienia było przyjemne oraz utrzymywanie kontaktu z widzami wywarło na nas największe wrażenie. To niezwykłe przeżycie na długo pozostanie w naszej pamięci.

Po zakończeniu widowiska wróciliśmy do autokaru i w doskonałych humorach ruszyliśmy w drogę powrotną do Elbląga, gdzie dotarliśmy około 00:30. Pełni wrażeń i pozytywnych emocji zakończyliśmy ten wyjątkowy dzień, bogatsi o nowe doświadczenia i piękne wspomnienia.


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Projekt SCONE

Kampania Dzieciństwo bez Przemocy

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • ANS
  • AMiNSN

Linki

Kampania Dzieciństwo bez Przemocy