Od kilku lat nasza szkoła bierze udział w Targach Edukacyjnych w Nowym Dworze Gdańskim.

Targi te organizowane są w SP nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim. W tym roku - 21 marca 2024r. - swoją ofertę edukacyjną zaprezentowały szkoły ponadpodstawowe z województwa pomorskiego oraz licznie przybyły szkoły z Elbląga.

Uczniowie II LO z zaangażowaniem udzielali odpowiedzi na różne pytania ósmoklasistom, wyjaśniali zawiłości życia szkolnego 😉🙂 i opowiadali o swoich profilach klas.

Znaczną część uczniów promujących naszą szkołę stanowili uczniowie, którzy mieszkają w Nowym Dworze Gdańskim i okolicach a do II LO codziennie dojeżdżają lub mieszkają w Elblągu w bursie lub stancji. To te informacje o życiu szkolnym były najbardziej kluczowe dla potencjalnych przyszłych naszych uczniów z woj. pomorskiego, bo jak wiadomo dojazdy do szkoły to ważna część organizacji dnia ucznia.

Było nam bardzo przyjemnie promować nasza szkołę. Za rok też stawimy się na targach w Nowym Dworze!

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie.


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki