Jak co roku nasze liceum wzięło udział w Elbląskich Targach Edukacji i Pracy. Przedsięwzięcie to, które odbyło się 25 października 2023r.  ma na celu ułatwienie uczniom klas ósmych zorientowania się w ofercie szkół ponadpodstawowych. Ósmoklasiści z zainteresowaniem podchodzili do nas, pytając o informacje ogólne o II LO. Było też dużo pytań o szczegóły, o profile klas, o kadrę nauczycielską, o rozszerzone przedmioty, o ilość nauki i o "smaczki" szkolne, na które odpowiedzi znają tylko nasi licealiści 😉. Atmosfera targów była przyjazna. Dziękujemy wszystkim szkołom za współpracę, wzajemne wsparcie oraz motywowanie nas do osiągania coraz wyższych celów, a przede wszystkim za grę fair play, która jest prawdziwą wartością.
Szczególne wyrazy uznania należą się naszym uczniom za wspaniałe reprezentowanie II LO na targach. Dobra robota!

 


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki