20 czerwca o godz. 19:00 w Bibliotece Elbląskiej przy ul. Wigilijnej odbędzie się wyjątkowe spotkanie klubowiczów DKK – będziemy nocować w bibliotece!

Wieczorem omawiać będziemy bestseller „Złodziejkę Książek” autorstwa Marcusa Zusaka, a potem obejrzymy wspólnie fragmenty ekranizacji powieści. Na spotkanie należy zabrać coś do jedzenia, np. kanapki oraz karimatę i śpiwór. Wszystkich klubowiczów oraz osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy!
 

W pierwszym tygodniu ferii zimowych w hali sportowej Centrum Sportowo-Biznesowe odbyły się zajęcia z piłki siatkowej pod nazwą „Od zabawy dojdź do wprawy” dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat (I-VI klasa). Zajęcia były prowadzone przez Aleksandrę Pietrulewicz, Reginę Jurczak oraz Wojciecha Samulewskiego nauczycieli Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego działającego przy Gimnazjum nr 3 w Elblągu oraz trenera II ligowego zespołu piłki siatkowej kobiet Andrzeja Jewniewicza.

Czytaj więcej...

Dnia 18 grudnia 2013 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły po raz kolejny odbyła się Wigilia siatkarska. Sportowcy z gimnazjum i liceum dobrali się w zespoły 3 osobowe i rozegrali kilkuminutowe mecze. Oprócz zaciętej walki zawodnikom towarzyszyła świetna zabawa. Nie mogło zabraknąć też życzeń świątecznych i wigilijnego poczęstunku. Na salę wniesiono stół pełen owoców i ciast, którym sportowcy nie zdołali się oprzeć. Wigilia przebiegła w przyjaznej atmosferze na co wskazywały uśmiechnięte twarze.

Czytaj więcej...

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym p.t. „Mój wymarzony zawód”. Pod opieką pani Basi Marcinkiewicz powstało wiele pięknych prac, które mieliśmy okazję podziwiać podczas pokonkursowej wystawy. Wśród prac znalazły się m.in. takie zawody: architekt, lekarz, fryzjer, piosenkarka. Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy wytrwałości w spełnianiu zawodowych marzeń.

Czytaj więcej...

Pierwsze dni jesieni nauczyciele i koordynatorzy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych spędzili w beskidzkim Szczyrku. Centrum Kongresów i Rekreacji „Orle Gniazdo” w dniach 22 i 23 września udzieliło gościny szkoleniowcom pracującym przy projekcie.

Waldemar Wspaniały, szef projektu na powitanie uczestników podziękował za duży trud włożony w jego realizację w roku szkolnym 2012/2013. Specjalne słowa powitania skierował do nowych nauczycieli w programie, do którego przystąpiło prawie 100 kolejnych wychowawców siatkarskiej młodzieży, a ich łączna liczba przekroczyła ponad 300 osób.

Czytaj więcej...

Stypendium szkolne o charakterze socjalnym przyznawane jest uczniom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, wynikającej z niskich dochodów na osobę w rodzinie w szczególności, gdy występuje: bezrobocie, niepełnosprawność, ciężka lub długotrwała choroba, wielodzietność, alkoholizm, narkomania, niepełna rodzina.

Warunkiem uzyskania stypendium jest miesięczny dochód nie przekraczający 456 zł netto na osobę w rodzinie ucznia oraz zamieszkanie na terenie miasta Elbląga.

Wniosek o stypendium szkolne składa rodzic, opiekun prawny dziecka lub pełnoletni uczeń w gabinecie 9 (gabinet psychologiczno-pedagogiczny).

Termin składania wniosków upływa 16 września 2013r.

Wniosek pobrać można w sekretariacie szkoły, w gabinecie 9 u pedagogów szkolnych oraz ze strony internetowej szkoły -> POBIERZ


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki