Pierwszy bal gimnazjalny zachwycił wszystkich!

W piątek 10 czerwca 2016r. uczniowie klas trzecich Gimnazjum nr 3 w Elblągu polonezem rozpoczęli swój  bal gimnazjalny.  Atmosfera tego wyjątkowego wieczoru była bardzo sympatyczna i przyjazna. Młodzież nie zmarnowała ani minuty tej świetnej imprezy. Od samego początku wszyscy bawili się. Klasy nie pozwoliły wychowawcom na bierne uczestniczenie w uroczystości, grupami porywały nauczycieli do wspólnego tańca i zabawy.  Tu ukłony dla pani Katarzyny Ładnej - organizatorki balu.

Czytaj więcej...

26.04.2016r. w Gimnazjum nr 3 w Elblągu odbył się kolejny Turniej minisiatkówki dziewcząt klas IV i V szkół podstawowych w ramach Elbląskiej Akademii Siatkówki.
W turnieju wystartowało 15 zespołów dziewcząt z klas V oraz 8 zespołów dziewcząt z klas IV z elbląskich szkół podstawowych: SP nr 19, SP nr 25 , SP nr 16 oraz SP 6 – są to szkoły objęte Akademią S.O.S.

Czytaj więcej...

29 lutego Siatkarski Ośrodek Szkolny przy Gimnazjum nr 3 w Elblągu przyłączył się do akcji Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej CEV „One Day More 4 Volleyball” – „Jeden Dzień Więcej dla Siatkówki”. Zgodnie z zamysłem przedsięwzięcia: Jeden Dzień Więcej dla Siatkówki należało rozegrać jak najwięcej siatkarskich pojedynków na obszarze całego kontynentu, więc zabawy siatkówką w tym dniu w naszej szkole nie mogło zabraknąć i być końca.

Czytaj więcej...

3 marca 2016r. młodzież z Gimnazjum nr 3 uczestniczyła w warsztatach „Domowe laboratorium kosmetyczne” w Zespole Szkół Technicznych. Uczniowie zwiedzili szkołę, zapoznali się z najnowszą ofertą edukacyjną i przy pomocy starszych koleżanek, w laboratorium chemicznym własnoręcznie wykonali kule do kąpieli. Dziękujemy za miłe przyjęcie.

Czytaj więcej...

W dniu 28.01.2016 w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy Gimnazjum nr 3 w Elblągu odbył się turniej mini siatkówki dwójek dziewcząt klas piątych i szóstych. Celem turnieju była popularyzacja piłki siatkowej oraz zaprezentowanie się dziewcząt szkół podstawowych objętych Akademią S.O.S.

Czytaj więcej...

W dniu 15. 12. 2015 nauczyciele Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Gimnazjum nr 3 w Elblągu przy współpracy z Warmińsko-Mazurskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu przeprowadzili warsztaty szkoleniowe, w których wzięli udział nauczyciele przedszkoli i nauczania wczesnoszkolnego z elbląskich szkół oraz powiatu. 

Czytaj więcej...

 
Matura za:


Wakacje za:

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki