W dniu 22.06.2015 w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego rozegrano siatkarską Gimnazjadę dla chłopców. Nasza drużyna w fazie grupowej walczyła z Gimnazjum nr 8 ( wygrana 2:0), z Gimnazjum nr 2 (porażka 0:2), z Gimnazjum nr 1 (wygrana 2:0).

W półfinale trafiliśmy na Gimnazjum nr 7, które pokonaliśmy 2:1. Po rozegraniu dziewięciu setów stanęliśmy do meczu finałowego z Gimnazjum nr 2.

Ten mecz był ozdobą tegorocznego turnieju gimnazjalnego. Piękne, długie wymiany, efektowne obrony, soczyste ataki i skuteczne bloki. Spotkanie było wyrównane przez co jeszcze bardziej emocjonujące. W końcówce pierwszego seta serię punktów po naszych błędach zdobyli rywale i było 0:1.
Drugi set podobnie wyzwalał masę emocji a obfitował w bardzo skuteczne wybloki i obrony naszego zespołu. Tym razem końcówkę seta my zagraliśmy skuteczniej i o złocie musiał zadecydować tie-break.

Bardzo wyrównanie walczyliśmy w pierwszej fazie trzeciego seta jednak decydujące fragmenty należały do rywali. Z pełnym przekonaniem pragnę powiedzieć, że był to ich najlepszy mecz w tym roku! Skład wicemistrzów Elblaga:
Dawid Woźny 2d, Jan Iwaniszyn i Jakub Bartnicki 3d, Kacper Bieliński, Igor Skibiak, Dariusz Mech, Mateusz Stankiewicz (jako libero) 2e, Bartosz Bredziński 2b, Marcin Statek 2c, Michał Kania 1e.