Damian Burczyk, uczeń 3 d Gimnazjum nr 3 w Elblągu przy ZSO nr 2 niewątpliwie zasługuje na uznanie i wyróżnienie. Mówi się o tym, że każdy matematyczny konkurs, do którego przystąpił Damian, kończył się dla niego sukcesem w postaci zdobytego tytułu laureata, finalisty, a w najgorszym wypadku po prostu fantastycznymi wynikami. Klasa, w której się uczył była wyjątkowa, bo matematyka była tam królową nauk, a inspiracją i motywacją do wielu działań była wychowawczyni  i nauczycielka matematyki Magdalena Adryjanek.

Czytaj więcej...

Dnia 22 czerwca w auli szkolnej wybrani uczniowie klasy 3c i 3b gimnazjum pod opieką nauczyciela Barbary Marcinkiewicz przedstawiali krótkie scenki teatralne. W ramach przedmiotu Zajęcia Artystyczne w klasie trzeciej, jednym z projektów do wykonania przez uczniów jest ułożenie scenariusza teatralnego, polegającego na adaptacji wybranego tekstu literackiego.

Czytaj więcej...

W dniu 22.06.2015 w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego rozegrano siatkarską Gimnazjadę dla chłopców. Nasza drużyna w fazie grupowej walczyła z Gimnazjum nr 8 ( wygrana 2:0), z Gimnazjum nr 2 (porażka 0:2), z Gimnazjum nr 1 (wygrana 2:0).

Czytaj więcej...

W dniu 19.06.2015 w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy Gimnazjum nr 3 w Elblągu odbył się turniej gier singlowych dziewcząt klas czwartych i piątych.
W turnieju wystartowało 20 zespołów dziewcząt z klas V-tych, 16 zespołów z klas IV-tych oraz 6 zespołów z klas III i II z elbląskich szkół podstawowych: SP nr 19, SP nr 25 , SP nr 16, SP nr 6 – to szkoły objęte Akademią S.O.S. oraz SP nr 21.

Czytaj więcej...

Miło nam pinformować, że uczeń klasy Id gimnazjum - Franciszek Zmyślony - został Mistrzem Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Dwuboju Nowoczesnym.

Serdecznie gratulujemy!

 
Matura za:


Wakacje za:

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki