Od września tego roku w naszej szkole działa Bar Piwniczka. Powstał on w miejscu starego sklepiku szkolnego ”Sezam”.
„Piwniczka” to całkiem nowe miejsce w szkole. Jasne, czyste, nowoczesne i atrakcyjne do spędzania w nim wolnej chwili. Najważniejsze jest jednak to, że oferuje społeczności szkolnej produkty świeże, zdrowe i przygotowywane przez właścicieli. Codziennie serwowane są koktajle owocowe, sałatki warzywne przygotowywane na miejscu, kaszki z musem malinowym, kanapki tradycyjne i na ciepło, tosty itd.
Nowością, której jak dotąd w naszej szkole nie było, jest  zupa. Każdego dnia bar oferuje inną zupę, którą, jak można się domyślić, też samodzielnie przygotowuje. To dobry pomysł!

Ciepły posiłek, a szczególnie zupa, jest bardzo ważna w zbilansowanej diecie. Zamiast słodkich przekąsek, batoników, czekoladek lub słonych (oby nie chipsów) zachęcamy do spożycia ciepłej zupy. Wyjdzie Wam na zdrowie.
Czy zajrzeliście do „Piwniczki”? Czy zupa smakowała?

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to zapraszamy!


Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 za:

Szkoła w chmurze Microsoft

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki