
Wycieczka 1d i 1f w dniach 1--11 czerwca do Łapina była świetnie zorganizowana i pełna atrakcji. Uczestniczyliśmy w blokach zadaniowych rozwijających współpracę i integrację grupy. Nie zabrakło również aktywności sportowych i rekreacyjnych, takich jak gra w piłkę siatkową, przejażdżki pontonami po jeziorze, emocjonująca bitwa w pompowanych kulach oraz ciekawe gry terenowe. Był to czas pełen zabawy, rywalizacji i wspólnie spędzonych niezapomnianych chwil.