Magdalena Puzio (2b) laureatką nagrody głównej 7. edycji ogólnopolskiego programu ADAMED SmartUP !


Z przyjemnością informujemy, że  Magda Puzio została wyróżniona na gali w Warszawie tytułem laureata nagrody głównej 7. edycji Adamed Smartup. 2 września 2021 r. na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczysta Gala Finałowa tegorocznej edycji programu ADAMED SmartUP. Spośród 50 uczestników obozu naukowego Rada Naukowa wybrała 10 laureatów nagrody głównej, a wśród nich znalazła się nasza uczennica. Serdecznie gratulujemy.

W roku szkolnym 2021/2022 laureaci zostaną objęci pakietem indywidualnych konsultacji edukacyjnych. Każdy z nich będzie uczestniczył w zajęciach i warsztatach dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz wybranej ścieżki rozwoju. Wyróżnienie jest szansą na rozwinięcie swoich umiejętności poprzez dodatkowe zajęcia przedmiotowe, staże i praktyki w laboratoriach i na uczelniach wyższych, zajęcia językowe oraz wsparcie motywacyjne.

We wrześniu 2022 roku trzej laureaci o najwyższym potencjale, którzy wykażą się największą kreatywnością, motywacją do działania i pasją do nauki, otrzymają stypendium naukowe, które będą mogli przeznaczyć na dowolny cel związany z rozwojem naukowym.
Rekrutacja do 8. edycji programu naukowo-edukacyjnego ADAMED SmartUP wystartowała!

Od 1 września br. do 15 stycznia 2022 r. można wziąć udział w grze rekrutacyjnej i zmierzyć się z zagadnieniami z dziedzin: biologii, chemii, medycyny, fizyki, informatyki oraz astronomii. Użytkownicy z najlepszymi wynikami zostaną zaproszeni do kolejnego etapu rekrutacji programu.
Dla zainteresowanych linlk: ADAMED